het verslag

31 07 2007

Heb eventjes tijd gemaakt om het verslag van mijn vrijgezelligdagje op “papier” te zetten.

Ik moet eerlijk toegeven dat ik de nacht ervoor niet zo rustig geslapen. Fleur was de avond ervoor een aantal attributen komen afzetten (rugzakje voor mij en een aantal luchtmatrassen en slaapzakken) die daar waarschijnlijk mee de oorzaak van waren.

Was dus best blij toe ze tegen 10u allemaal aan mijn deur stonden. (Tim was ondertussen ook opgehaald door Brecht en Wouter). ‘k Mocht mijn fiets uit de garage halen en tot mijn grote verassing was die al voor een stuk versierd (dank je wel Julie). Met extra ballonnen, een bloem en andere lawaai dingen eraan mocht ik vertrekken.

De plaatsen waar ik naartoe mocht fietsen stonden nogal cryptisch op kleine kaartjes geschreven.
Plaats 1 : Ontbijten bij mijn mama – waar ook al mijn tantes en 2kleinste nichtjes zaten en mmmh wat was het lekker; kon ook moeilijk anders natuurlijk.

Plaats 2 : Pastorietuin waar we  lang geleden met de JOS  kampeerden – Daar hadden ze een vrij podium georganiseerd; met oa k3 en stukjes tekst uit WYSIWYG een stuk dat we met JOS gespeeld hebben. En waren mijn lieve zussen zo vriendelijk om een liedje uit de doos boven te halen (ik krijg jullie nog wel).

Plaats 3:  Brouwershuis – De place to be om te fuiven in ons puberjaren; dus de perfecte plek om jenever te drinken. En dat deden we dan ook ;-)

Plaats 4 : Bij Veerle thuis – tijd om te eten; broodjes met beleg in Veerle’s tuin. Daar kreeg ik ook een aantal durven, doen en waarheid kaartjes samen met één joker; eentje moest ik er dus niet doen. De zwangerschapstest heb ik zo met veel plezier gedaan (dank je wel, Fleur)

Plaats 5: Park Liedts – Bij de WDD-kaartjes zat er ook eentje met : laat je pakken door een meisje en dat hebben we hier gedaan. JUNGLE SPEED!!! Hoera!!! Met mezelf als totem. Super goed gevonden ladies. Alleen niet altijd even comfortabel als je wilt wordt gepakt.

plaats 6: Jeugddienst – ‘k had een licht donderbruin vermoeden dat we hier wel een keertje zouden belanden en gelijk kreeg ik. Maar ook Maarten van Els was er en dat was niet zo normaal. Toen er nog een man boven kwam had ik zoal een vermoeden en heb hem dan maar vriendelijk gevraagd of hij hem voor mij wou uitkleden (was één van mijn opdrachtjes). We hebben dan een 2tal uurtjes getekend naar levend model met Maarten als coach.

plaats 7 : Break&Dance – toen moest doorgeven wat ik wel en niet wou doen op mijn vrijgezellen had ik erbij gezet dat ik wou dansen en dat gingen we nu gaan doen. Met een stelletje zotte madammen dansen op Candyman van Christina Aguilera en ’t Smidje van Laïs, kool! En nu hopen dat ik het tegen 15 september nog kan.

plaats 8: opnieuw jeugddienst – met een glimlach terug naar de jeugddienst waar ik mocht commanderen en iedereen aan het werk zetten om etentjes te maken –spaghetti it would be-.
En dan ook eventjes genieten. Kletsen en babbelen met een glas sangria en in’t zonnetje zitten. Zalig.

plaats 9: fuif klj Etikhove – En dan met een uur of 10 met de belbus richting Etikhove (van een zotte rit gesproken, denk dat de buschauffeur dringend naar huis moest) om te fuiven.

plaats 10: bij Fie thuis – Joost (Veerle’s broer) bracht ons ’s nachts veilig en wel weer thuis (merci Joost) waar we al tetterend in slaap vielen.

Bedankt meisjes voor de superleuke dag. Ik hoop dat jullie je ook geamuseerd hebben (ondanks de zonnebrand en het soms lastige fietsen) ik heb dat zeker en vast.

KUS


Acties

Informatie

Eén reactie

7 08 2007
stefanie

ik heb nog enkele fotos van de vrijgezellen op mijn space gezet,dus ge moogt die gerust er daar afhalen en op uw trouwsite zetten of anders bezorg ik u ze eens
maar zo kunt ge ze al keer bekijken eh!
x

Plaats een reactie